Hakkımızda

SİNEM EŞARP TEKSTİL

SİNEM EŞARP TEKSTİL

SİNEM EŞARP TEKSTİL SAN.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. 

Sinem Eşarp ve Sinem Emprime olarak üretim faaliyetleri boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını yaşıyoruz. Kurulduğu günden itibaren tasarım, baskı ve dokuma konusunda uzman bir kadroyla üretim yapan şirketimiz eşarp, şal ve ipek ürünlerinin üretim aşamasında satış ve pazarlama alanına kadar hizmet vermektedir.

Sinem Emprime Bursa Kestel’de bulunan 12000 m2 kapalı alan üzerine kurulu dokuma, baskı ve dikiş atölyelerimiz ile yıllık 15 milyon metre üretim ve 20 milyon metre baskı kapasitesi ile hizmet vermeye ve giderek büyümeye devam etmektedir.

İstanbul merkezli olan firmamızın İstanbul’da 6 satış mağazası, Bursa’da Müşteri destek hizmetleri, online pazarlama birimi ve Türkiye genelinde 9 şube olmak üzere toplam 15 şubede 186 personeliyle iç & dış piyasada pazarlama ağına sahiptir. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde kendine özgün tasarımlarıyla Türkiye ve yurt dışında ürünleriyle müşterilerinin gönlünü kazanmış, bundan sonra da kazanmayı kendine ilke edinmiştir.

Firmamızın üretimden satışa değişmez prensipleri, kalite, hizmet, tasarım, pazarlama ve satış sonrası hizmet güvencesi vermektedir.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı için hizmette dürüstlük ve kalite prensibiyle çalışan firmamız gösterdiğiniz ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte beraber, daha iyiye ulaşmak için hizmet vermeye devam edecektir.